Płyty OSB Białystok i ich zastosowanie

Płyty OSB czyli Oriented Strand Band to nic innego jak drewnopochodna płyta o trzech warstwach, którą powszechnie wykorzystuje się w pracach budowlanych. Służy między innymi do wyrównywania ścian czy podłóg, a także do deskowania dachów. Świetnie sprawdza się jako materiał wykończeniowy. Jej wióry tworzą bowiem unikalny wzór, który przyciągnie wzrok niejednego gościa. Główna zaleta płyty OSB Białystok to jej stosunkowo niewielka cena. Cechuje ją ponadto wysoka wytrzymałość. To wszystko sprawia, że powinna zagościć u każdej osoby planującej większy lub mniejszy remont.

Płyty OSB Białystok w dekoracji wnętrz

Jeśli już zdecydowaliśmy się na użycie płyty OSB jako materiału dekoracyjnego należy pamiętać o skromności. Kierujmy się starą zasadą, że co za dużo, to nie zdrowo. W aranżacji pokoju nie może zostać użyta w nadmiarze. Inaczej całkowicie zdominuje wystrój. Niemniej jednak płyta OSB daje ogromne możliwości i warto wykorzystać jej dobrodziejstwo.

Płyty OSB Białystok przy remoncie

Płyty OSB BiałystokPłyty OSB fachowcy polecają do budowy schodów. Wszystko dzięki jej wytrzymałości. Z pewnością posłuży na wiele lat. Dzięki płytom zyskają również ściany, choć należy dodać, że nie wszystkie. Jeśli płyty umieścimy na wszystkich czterech ścianach, efekt wizualny może być nieodpowiedni. Gdy jednak płyty zainstalujemy tylko na jednej, stworzymy z pewnością ciekawy motyw.

Z płyt OSB powstają liczne meble czy regały. Od naszej wyobraźni zależy już jaki będzie efekt końcowy. Jeśli mamy tylko ochotę, możemy je pomalować na dowolny kolor. Dobre posunięcie stanowi również pokrycie ich dobrej jakości lakierem. Płyty OSB często spotkamy w kuchni, a to z tego względu, że świetnie komponują się ze stonowanymi barwami. Takie właśnie zazwyczaj dominują w miejscu przygotowywania posiłków.

Wykorzystanie płyt wiórowych stworzy również niepowtarzalny wystrój naszej łazienki. Wówczas będzie miała ona wydźwięk ekologiczny. Szczególnie efektownie sprawdzi się w postaci drzwi. Każdy przyzna, że to oryginalne posunięcie, lecz jest tego warte. Jeśli zależy nam na swojskich wnętrzach, już teraz warto zamówić płyty OSB.

Płyty OSB Białystok. Pełna oferta tutaj:

Płyty OSB